Rzeczoznawca majątkowy Szczecin – opinie, referencje

Wycena mieszkania

E. Posłuszna – Świnoujście

Szybki kontakt, profesjonalne podejście do klienta. Wycenę mieszkania zrobiono w 2 dni i taniej, niż u nas w Świnoujściu – nic więc dziwnego, że wyrażam pozytywną opnie. Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.

Wycena domu w budowie

M. Kolberg – Szczecin

Zależało mi bardzo na czasie, więc dzwoniłem do paru firm po kolei. Po telefonie do Pani Ani okazało się, że wszystko da się zrobić – wystarczy chcieć. Po ustaleniu warunków cenowych, zupełnie niewygórowanych, jak za „express”, w przeciągu dwóch godzin pojawił się pracownik i obfotografował budowę. Następnego dnia wycena była gotowa do odbioru w biurze. Zaimponowało mi wyczucie potrzeby klienta i przesunięcie ewentualnych priorytetów. Będę ją z pewnością polecał, jako dobrego i skutecznego fachowca.

Wycena działki

G. Zdrojewski

W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć fachowca na takim poziomie, jak Pani Ania. Działa konkretnie i rzeczowo, bez zbędnych ceregieli, a przede wszystkim bez naciągania. Ustalona cena, wstępnie ustalone terminy i o dziwo zachowane bez zarzutu – takich ludzi chyba już nie ma. Pozdrawiam i polecam innym.

Wycena mieszkania od dewelopera

M. Tyluć

Lubię takich ludzi, którzy dotrzymują słowa i terminów. Tak też było w przypadku współpracy z panią Anną. Zależało mi na czasie, ale to chyba zawsze tak to wygląda, szczególnie, kiedy w grę wchodzi kredyt i oczekiwania banku. Na szczęście wszystko w ustalonym terminie, bez niepotrzebnych stresów.  Niby to normalne, ale w naszym kraju normalne jest wyjątkowe, jak pani Anna. Polecam serdecznie.

Wycena mieszkania

A. Świątkowski

O różnych rzeczoznawcach słyszałem różne opinie. Zamierzałem zainwestować w nieruchomość, z racji korzystnej, moim zdaniem ceny zakupu. Duże było moje zaskoczenie, jak na wycenie zobaczyłem niższą wartość i to o kilka procent wobec ceny transakcyjnej. Na moje szczęście zleciłem wycenę przed podjęciem zobowiązań i udało się uniknąć straty. Z podziękowaniami – A.

Podziel się swoją opinią na nasz temat z innymi:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat (wymagane)

Opinie, referencje (wymagane)